
You can check the price history of Nutzy Premium Dates (Omani Dates / Khajoor, 200g) here. This product's current Price in India is ₹112. The average and highest prices are ₹115 and ₹400 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹65 |
|---|---|
| 3rd Aug 2022 | |
| Average Price | ₹115 |
| Based on 1412 days price tracking | |
| Highest Price | ₹400 |
| 29th Oct 2022 | |
| Price | ₹112 |
|---|---|
| MRP | ₹400 |
| Savings | ₹288 |
| Discount | 72% |
| Product Name | Nutzy Premium Dates (Omani Dates / Khajoor, 200g) |
|---|---|
| Store Product Code | B09MKDQJZQ |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 5.6 / 10 |
| Product Manufacturer | Ancy e-retail pvt. ltd. |
| Size | 200 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 8 x 6 x 2 cm; 200 g |
| Country of Origin | India |







Nutzy Premium Dates Omani Dates Khajoor has 5.6 rating out of 10. This average rating is consist of 63 individual ratings. You can rate this product at product review page.