
You can check the price history of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S23 New Model*Black 333CX107 here. This product's current Price in India is ₹999 and the lowest final price is ₹775. The average and highest prices are ₹945 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹799 |
|---|---|
| 17th Jul 2025 | |
| Average Price | ₹945 |
| Based on 433 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 25th Jan 2025 | |

Original 20W Charger Compatible for iPhone 14/14 Plus / 14 Pro / 14 Pro Max
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible for Samsung A52 5G Adapter Original, Black
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible for Samsung M11 Adapter Original, Black
Get Deal

Original 20W Charger Compatible for iPhone 15/15 Plus / 15 Pro / 15 Pro Max
Get Deal

Original 80W Usb Type A & C Cellular Phone Charger For iQOO Z9 Turbo, White
Get Deal

Original 20W Charger Compatible for iPhone X, 11, 12, 13, Pro | Pro Max / 14
Get Deal

Original 66W Charger for iQOO Z7 Pro,iQOO Z7 Pro, iQOO Z6 Pro, iQOO 7 Legend
Get Deal

Original 66W Adapter for iQOO Z7 Pro,iQOO Z7 Pro, iQOO Z6 Pro, iQOO 7 Legend
Get Deal

Original 20W Charger Compatible for iPhone 13/13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max
Get Deal

Original 120w Flash Charger USB Type C Compatible with Vivo V30, V30 Pro
Get Deal

Original 66W Adapter Compatible with Vivo X90 Pro, X80, X80 Pro, X70, White
Get Deal
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,000 |
| Discount | 66.68% |
| Product Name | Original 25W Adapter Compatible for Samsung S23 New Model*Black 333CX107 |
|---|---|
| Store Product Code | B0DTZ5GGRH |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QQLIKE |
| Rating | 6.2 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | QQLIKE |
| Model Number | 25W Adapter Samsung S23 FAst213 |
| Dimensions | 9 x 5 x 3 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |






Original 25W Adapter Compatible for Samsung S23 has 6.2 rating out of 10. This average rating is consist of 141 individual ratings. You can rate this product at product review page.