
You can check the price history of Original 20W Adapter Compatible for iPhone X, 11, 12, 13, Pro | Pro Max / 14, 15, 16, Plus here. This product's current Price in India is ₹999. The average and highest prices are ₹987 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹699 |
|---|---|
| 1st Mar 2025 | |
| Average Price | ₹987 |
| Based on 433 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 25th Jan 2025 | |
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,000 |
| Discount | 66.68% |
| Product Name | Original 20W Adapter Compatible for iPhone X, 11, 12, 13, Pro | Pro Max / 14, 15, 16, Plus |
|---|---|
| Store Product Code | B0DTZ64H6V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QQLIKE |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | QQLIKE |
| Model Number | 20W Adapter iPhone X, 11 |
| Dimensions | 9 x 5 x 3 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 20W Adapter Compatible for iPhone X has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 128 individual ratings. You can rate this product at product review page.