
You can check the price history of Original 20W Adapter Compatible with iPhone 13 /13 Mini / 13 Pro /13 Pro Max here. This product's current Price in India is ₹999. The average and highest prices are ₹991 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹699 |
|---|---|
| 2nd Mar 2025 | |
| Average Price | ₹991 |
| Based on 433 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 25th Jan 2025 | |
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,000 |
| Discount | 66.68% |
| Product Name | Original 20W Adapter Compatible with iPhone 13 /13 Mini / 13 Pro /13 Pro Max |
|---|---|
| Store Product Code | B0DRYFRJR7 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QQLIKE |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | QQLIKE |
| Model Number | 20W AdapteriPhone 13 |
| Dimensions | 7 x 3 x 5 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 20W Adapter Compatible with iPhone 13 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 13276 individual ratings. You can rate this product at product review page.