
You can check the price history of Original 80W Charger Compatible with Vivo V30, Vivo V29, Vivo V30 Pro, Vivo X80 5G here. This product's current Price in India is ₹1,399 and the lowest final price is ₹1,263. The average and highest prices are ₹1,393 and ₹1,399 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,329 |
|---|---|
| 18th Feb 2025 | |
| Average Price | ₹1,393 |
| Based on 430 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,399 |
| 28th Jan 2025 | |
| Price | ₹1,399 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,600 |
| Discount | 53.35% |
| Product Name | Original 80W Charger Compatible with Vivo V30, Vivo V29, Vivo V30 Pro, Vivo X80 5G |
|---|---|
| Store Product Code | B0DTZ6HZ4C |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QQLIKE |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | QQLIKE |
| Model Number | 80W Charger Vivo V30 |
| Dimensions | 7 x 5.5 x 3 cm; 124 g |
| Country of Origin | China |







Original 80W Charger Compatible with Vivo V30 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 119 individual ratings. You can rate this product at product review page.