
You can check the price history of Original 80W Usb Type A & C Cellular Phone Charger For iQOO Z9 Turbo, White here. This product's current Price in India is ₹1,399 and the lowest final price is ₹1,259. The average and highest prices are ₹1,393 and ₹1,399 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,329 |
|---|---|
| 20th Feb 2025 | |
| Average Price | ₹1,393 |
| Based on 433 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,399 |
| 25th Jan 2025 | |
| Price | ₹1,399 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,600 |
| Discount | 53.35% |
| Product Name | Original 80W Usb Type A & C Cellular Phone Charger For iQOO Z9 Turbo, White |
|---|---|
| Store Product Code | B0DS2DFRP6 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QQLIKE |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | QQLIKE |
| Model Number | 80W iQOO Z9 Turbo |
| Dimensions | 7 x 3 x 5 cm; 124 g |
| Country of Origin | China |







Original 80W Usb Type A C has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 119 individual ratings. You can rate this product at product review page.