
You can check the price history of Original 120W Flash Adapter Compatible With Vivo V30E,V30 Pro here. This product's current Price in India is ₹1,599 and the lowest final price is ₹979. The average and highest prices are ₹1,568 and ₹1,599 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹999 |
|---|---|
| 27th Jun 2025 | |
| Average Price | ₹1,568 |
| Based on 430 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,599 |
| 28th Jan 2025 | |
| Price | ₹1,599 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,400 |
| Discount | 46.68% |
| Product Name | Original 120W Flash Adapter Compatible With Vivo V30E,V30 Pro |
|---|---|
| Store Product Code | B0DTZ6Z7JQ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QQLIKE |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | QQLIKE |
| Model Number | 120W Adapter Vivo V30e |
| Dimensions | 7.5 x 5.5 x 3.5 cm; 120 g |
| Country of Origin | China |



Original 120W Flash Adapter Compatible With Vivo has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 118 individual ratings. You can rate this product at product review page.