
You can check the price history of Original 66W Adapter Compatible with Vivo V23e 5G,V23 Pro 5G, Y75 4G, Y35 5G, 23e here. This product's current Price in India is ₹1,399 and the lowest final price is ₹1,302. The average and highest prices are ₹1,392 and ₹1,399 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,329 |
|---|---|
| 18th Feb 2025 | |
| Average Price | ₹1,392 |
| Based on 430 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,399 |
| 28th Jan 2025 | |
| Price | ₹1,399 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,600 |
| Discount | 53.35% |
| Product Name | Original 66W Adapter Compatible with Vivo V23e 5G,V23 Pro 5G, Y75 4G, Y35 5G, 23e |
|---|---|
| Store Product Code | B0DTZ4NRSW |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QQLIKE |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | QQLIKE |
| Model Number | 66W Adapter Vivo Y |
| Dimensions | 8 x 4.5 x 3.3 cm; 121 g |
| Country of Origin | China |







Original 66W Adapter Compatible with Vivo V23e has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 119 individual ratings. You can rate this product at product review page.