
You can check the price history of Original 20W Charger Compatible for iPhone 11 /11 Pro / 11 Pro Max here. This product's current Price in India is ₹999. The average and highest prices are ₹1,374 and ₹1,399 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹699 |
|---|---|
| 28th Feb 2025 | |
| Average Price | ₹1,374 |
| Based on 433 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,399 |
| 25th Jan 2025 | |
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,000 |
| Discount | 66.68% |
| Product Name | Original 20W Charger Compatible for iPhone 11 /11 Pro / 11 Pro Max |
|---|---|
| Store Product Code | B0DTZ587DH |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QQLIKE |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | QQLIKE |
| Model Number | 20W Charger iPhone 11 |
| Dimensions | 9 x 5 x 3 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 20W Charger Compatible for iPhone 11 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 119 individual ratings. You can rate this product at product review page.