
You can check the price history of Original 66W Adapter Compatible with Vivo X90 Pro, X80, X80 Pro, X70, White here. This product's current Price in India is ₹1,299 and the lowest final price is ₹1,169. The average and highest prices are ₹1,292 and ₹1,299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,234 |
|---|---|
| 18th Feb 2025 | |
| Average Price | ₹1,292 |
| Based on 426 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,299 |
| 31st Jan 2025 | |
| Price | ₹1,299 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,700 |
| Discount | 56.68% |
| Product Name | Original 66W Adapter Compatible with Vivo X90 Pro, X80, X80 Pro, X70, White |
|---|---|
| Store Product Code | B0DTZ6FYCJ |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QQLIKE |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | QQLIKE |
| Model Number | 66W Adapter Vivo X90 |
| Dimensions | 8 x 4.5 x 3.3 cm; 121 g |
| Country of Origin | China |







Original 66W Adapter Compatible with Vivo X90 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 118 individual ratings. You can rate this product at product review page.