
You can check the price history of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S21+ [New Model*Black] here. This product's current Price in India is ₹999 and the lowest final price is ₹883. The average and highest prices are ₹994 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹949 |
|---|---|
| 20th Feb 2025 | |
| Average Price | ₹994 |
| Based on 433 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 25th Jan 2025 | |
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,000 |
| Discount | 66.68% |
| Product Name | Original 25W Adapter Compatible for Samsung S21+ [New Model*Black] |
|---|---|
| Store Product Code | B0DTZ5QM43 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QQLIKE |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | QQLIKE |
| Model Number | 25W Adapter Samsung S21+ |
| Dimensions | 9 x 5 x 3 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S21+ [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/21a2A4dmXkL.jpg)
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S21+ [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/21NTeE5rREL.jpg)
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S21+ [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/31HLlN4HKwL.jpg)
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S21+ [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/41veeCrdWTL.jpg)
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S21+ [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/51O7qVe0-6L.jpg)
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S21+ [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/41SGI4X3WrL.jpg)
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S21+ [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/31kXykr6U1L.jpg)
Original 25W Adapter Compatible for Samsung S21 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 119 individual ratings. You can rate this product at product review page.