
You can check the price history of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S22 Ultra [New Model*Black] here. This product's current Price in India is ₹999 and the lowest final price is ₹833. The average and highest prices are ₹946 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹853 |
|---|---|
| 27th Sep 2025 | |
| Average Price | ₹945 |
| Based on 433 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 25th Jan 2025 | |
| Price | ₹999 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,000 |
| Discount | 66.68% |
| Product Name | Original 25W Adapter Compatible for Samsung S22 Ultra [New Model*Black] |
|---|---|
| Store Product Code | B0DTZ3V4H6 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | QQLIKE |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | QQLIKE |
| Model Number | 25W Adapter Samsung S22 |
| Dimensions | 9 x 5 x 3 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S22 Ultra [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/21a2A4dmXkL.jpg)
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S22 Ultra [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/21NTeE5rREL.jpg)
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S22 Ultra [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/31HLlN4HKwL.jpg)
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S22 Ultra [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/41veeCrdWTL.jpg)
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S22 Ultra [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/51O7qVe0-6L.jpg)
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S22 Ultra [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/41SGI4X3WrL.jpg)
![Image of Original 25W Adapter Compatible for Samsung S22 Ultra [New Model*Black]](https://m.media-amazon.com/images/I/31kXykr6U1L.jpg)
Original 25W Adapter Compatible for Samsung S22 has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 119 individual ratings. You can rate this product at product review page.