
You can check the price history of Mahaware Polypropylene Plastic Container Set - 275ml, Set of 9, Blue and White here. This product's current Price in India is ₹449. The average and highest prices are ₹470 and ₹663 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹378 |
|---|---|
| 5th Aug 2022 | |
| Average Price | ₹470 |
| Based on 1970 days price tracking | |
| Highest Price | ₹663 |
| 10th Aug 2022 | |
| Price | ₹449 |
|---|---|
| MRP | ₹1,199 |
| Savings | ₹750 |
| Discount | 62.55% |
| Product Name | Mahaware Polypropylene Plastic Container Set - 275ml, Set of 9, Blue and White |
|---|---|
| Store Product Code | B07XTQB76J |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Mahaware |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Jars & Containers |
| Product Manufacturer | +91-9900112298, Mahaware India |
| Color | Blue |
| Size | 275ml |
| Dimensions | 11.8L x 9.9W x 4.5H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Mahaware Polypropylene Plastic Container Set - 275ml has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1681 individual ratings. You can rate this product at product review page.