
You can check the price history of Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 275ml, Set of 12, Red here. This product's current Price in India is ₹595. The average and highest prices are ₹602 and ₹802 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹449 |
|---|---|
| 2nd Aug 2022 | |
| Average Price | ₹602 |
| Based on 2012 days price tracking | |
| Highest Price | ₹802 |
| 20th Jan 2025 | |
| Price | ₹595 |
|---|---|
| MRP | ₹1,599 |
| Savings | ₹1,004 |
| Discount | 62.78% |
| Product Name | Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 275ml, Set of 12, Red |
|---|---|
| Store Product Code | B07XTRV67V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Mahaware |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Jars & Containers |
| Product Manufacturer | +91-9900112298, Mahaware India |
| Color | Red |
| Size | 275ml |
| Dimensions | 11.8L x 9.9W x 4.5H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1681 individual ratings. You can rate this product at product review page.