
You can check the price history of Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 150ml, Set of 12, Red here. This product's current Price in India is ₹499. The average and highest prices are ₹478 and ₹679 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹380 |
|---|---|
| 23rd Sep 2022 | |
| Average Price | ₹478 |
| Based on 1970 days price tracking | |
| Highest Price | ₹679 |
| 24th Oct 2022 | |
| Price | ₹499 |
|---|---|
| MRP | ₹1,699 |
| Savings | ₹1,200 |
| Discount | 70.62% |
| Product Name | Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 150ml, Set of 12, Red |
|---|---|
| Store Product Code | B07XTS19LP |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Mahaware |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Jars & Containers |
| Product Manufacturer | +91-9900112298, Mahaware India |
| Color | Red |
| Size | 150ml |
| Dimensions | 9.9L x 7W x 4.5H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1681 individual ratings. You can rate this product at product review page.