
You can check the price history of Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 150ml, Set of 9, Red here. This product's current Price in India is ₹429. The average and highest prices are ₹412 and ₹666 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹267 |
|---|---|
| 2nd Nov 2021 | |
| Average Price | ₹412 |
| Based on 1970 days price tracking | |
| Highest Price | ₹666 |
| 3rd Oct 2022 | |
| Price | ₹429 |
|---|---|
| MRP | ₹849 |
| Savings | ₹420 |
| Discount | 49.46% |
| Product Name | Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 150ml, Set of 9, Red |
|---|---|
| Store Product Code | B07XTQY976 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Mahaware |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Jars & Containers |
| Product Manufacturer | +91-9900112298, Mahaware India |
| Color | Red and White |
| Size | 150ml |
| Dimensions | 9.9L x 4.5W x 7H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1681 individual ratings. You can rate this product at product review page.