
You can check the price history of Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 275ml, Set of 12, Blue here. This product's current Price in India is ₹699 and the lowest final price is ₹450. The average and highest prices are ₹614 and ₹1,164 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹465 |
|---|---|
| 5th Aug 2022 | |
| Average Price | ₹614 |
| Based on 2045 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,164 |
| 13th Apr 2022 | |
| Price | ₹699 |
|---|---|
| MRP | ₹1,599 |
| Savings | ₹900 |
| Discount | 56.28% |
| Product Name | Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 275ml, Set of 12, Blue |
|---|---|
| Store Product Code | B07XTRVMX4 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Mahaware |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Jars & Containers |
| Product Manufacturer | +91-9900112298, Mahaware India |
| Color | Blue |
| Size | 275ml |
| Dimensions | 9.9L x 4.5W x 11.8H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1681 individual ratings. You can rate this product at product review page.