
You can check the price history of Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 275ml, Set of 12, Brown here. This product's current Price in India is ₹699. The average and highest prices are ₹623 and ₹866 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹475 |
|---|---|
| 17th Jan 2023 | |
| Average Price | ₹623 |
| Based on 2012 days price tracking | |
| Highest Price | ₹866 |
| 3rd Oct 2022 | |
| Price | ₹699 |
|---|---|
| MRP | ₹1,599 |
| Savings | ₹900 |
| Discount | 56.28% |
| Product Name | Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 275ml, Set of 12, Brown |
|---|---|
| Store Product Code | B07XTQSFCL |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Mahaware |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Jars & Containers |
| Product Manufacturer | +91-9900112298, Mahaware India |
| Color | Brown and White |
| Size | 275ml |
| Dimensions | 9.9L x 4.5W x 11.8H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1681 individual ratings. You can rate this product at product review page.