
You can check the price history of Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 275ml, Set of 9, Brown here. This product's current Price in India is ₹449. The average and highest prices are ₹475 and ₹651 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹391 |
|---|---|
| 9th Jun 2024 | |
| Average Price | ₹475 |
| Based on 1970 days price tracking | |
| Highest Price | ₹651 |
| 19th Oct 2022 | |
| Price | ₹449 |
|---|---|
| MRP | ₹1,199 |
| Savings | ₹750 |
| Discount | 62.55% |
| Product Name | Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 275ml, Set of 9, Brown |
|---|---|
| Store Product Code | B07XTQB76P |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Mahaware |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Jars & Containers |
| Product Manufacturer | +91-9900112298, Mahaware India |
| Color | Brown and White |
| Size | 275ml |
| Dimensions | 9.9L x 4.5W x 11.8H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1681 individual ratings. You can rate this product at product review page.