
You can check the price history of Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 425ml, Set of 6, Blue here. This product's current Price in India is ₹499. The average and highest prices are ₹458 and ₹631 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹271 |
|---|---|
| 21st Feb 2023 | |
| Average Price | ₹458 |
| Based on 1970 days price tracking | |
| Highest Price | ₹631 |
| 8th Aug 2023 | |
| Price | ₹499 |
|---|---|
| MRP | ₹949 |
| Savings | ₹450 |
| Discount | 47.41% |
| Product Name | Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container Set, 425ml, Set of 6, Blue |
|---|---|
| Store Product Code | B07XTPGZFN |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | Mahaware |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Jars & Containers |
| Product Manufacturer | +91-9900112298, Mahaware India |
| Color | Blue |
| Size | 425ml |
| Dimensions | 18.4L x 9.9W x 4.5H Centimeters |
| Country of Origin | India |
Mahaware Modular Mini Oval Plastic Kitchen Container has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1681 individual ratings. You can rate this product at product review page.