
You can check the price history of Flyshop 8 Pieces 30 x 60mm Oval Plastic Plugs, Durable Pipe Plugs, Hole Plug, Tube Inserts, End Caps, Chair Leg Floor Protectors, Chair Gliders for Furniture Feet /Pipe, Black here. This product's current Price in USA is $22.99. The average and highest prices are $22.99 and $22.99 respectively.
| Lowest Ever Price | $22.99 |
|---|---|
| 6th Mar 2026 | |
| Average Price | $22.99 |
| Based on 76 days price tracking | |
| Highest Price | $22.99 |
| 6th Mar 2026 | |
| Price | $22.99 |
|---|
| Product Name | Flyshop 8 Pieces 30 x 60mm Oval Plastic Plugs, Durable Pipe Plugs, Hole Plug, Tube Inserts, End Caps, Chair Leg Floor Protectors, Chair Gliders for Furniture Feet /Pipe, Black |
|---|---|
| Store Product Code | B07CVD74DX |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | Flyshop |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Pipe Fittings |
| Product Manufacturer | Flyshop |
| Model Number | B-O-SLGS-30*60mm/8pcs |
| Model Number | B-O-SLGS-30*60mm/8pcs |
| Color | Black |
| Size | 30*60mm |
| Dimensions | 2.36"L x 1.18"W x 0.79"Th |






Flyshop 8 Pieces 30 x 60mm Oval has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 33 individual ratings. You can rate this product at product review page.