
You can check the price history of Flyshop 30 x 70 mm, 1-3 /16 inch x 2-3 /4 inch OD Black Durable Plastic Plugs Tubing End Caps Oval Chair Glide Inserts 8 Pack here. This product's current Price in USA is $23.99. The average and highest prices are $23.99 and $23.99 respectively.
| Lowest Ever Price | $23.99 |
|---|---|
| 6th Mar 2026 | |
| Average Price | $23.99 |
| Based on 76 days price tracking | |
| Highest Price | $23.99 |
| 6th Mar 2026 | |
| Price | $23.99 |
|---|
| Product Name | Flyshop 30 x 70 mm, 1-3 /16 inch x 2-3 /4 inch OD Black Durable Plastic Plugs Tubing End Caps Oval Chair Glide Inserts 8 Pack |
|---|---|
| Store Product Code | B07CVCDRDD |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | Flyshop |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Pipe Fittings |
| Product Manufacturer | Flyshop |
| Model Number | B-O-SLGS-30*70mm/8pcs |
| Model Number | B-O-SLGS-30*70mm/8pcs |
| Color | Black |
| Size | 30*70mm |
| Dimensions | 2.76"L x 1.18"W x 1.18"Th |






Flyshop 30 x 70 mm 1-3 16 has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 33 individual ratings. You can rate this product at product review page.