
You can check the price history of Flyshop 20 x 30 mm, 13 /16 inch x 1-3 /16 inch OD Black Durable Plastic Plugs Tubing End Caps Oval Chair Glide Inserts 8 Pack here. This product's current Price in USA is $17.99. The average and highest prices are $16.56 and $17.99 respectively.
| Lowest Ever Price | $15.99 |
|---|---|
| 6th Mar 2026 | |
| Average Price | $16.56 |
| Based on 76 days price tracking | |
| Highest Price | $17.99 |
| 2nd May 2026 | |
| Price | $17.99 |
|---|---|
| MRP | $22.99 |
| Savings | $5.00 |
| Discount | 21.74% |
| Product Name | Flyshop 20 x 30 mm, 13 /16 inch x 1-3 /16 inch OD Black Durable Plastic Plugs Tubing End Caps Oval Chair Glide Inserts 8 Pack |
|---|---|
| Store Product Code | B07CVFB9P3 |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | Flyshop |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Biscuits & Plugs |
| Product Manufacturer | Flyshop |
| Model Number | B-O-SLGS-20*30mm/8pcs |
| Model Number | B-O-SLGS-20*30mm/8pcs |
| Color | Black |
| Size | 20*30mm |
| Dimensions | 1.18"L x 0.79"W x 0.79"Th |






Flyshop 20 x 30 mm 13 16 has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 33 individual ratings. You can rate this product at product review page.