
You can check the price history of Flyshop 10 x 20 mm, 3 /8 inch x 13 /16 inch OD Black Durable Plastic Plugs Tubing End Caps Oval Chair Glide Inserts 8 Pack here. This product's current Price in USA is $17.99 and the lowest final price is $16.99. The average and highest prices are $17.99 and $17.99 respectively. The current offer price of the product is $16.99, which is $1.00 less than the average price.
| Lowest Ever Offer Price | $16.99 |
|---|---|
| 5th Apr 2026 | |
| Lowest Ever Price | $17.99 |
| 6th Mar 2026 | |
| Average Price | $17.99 |
| Based on 76 days price tracking | |
| Highest Price | $17.99 |
| 6th Mar 2026 | |
| Price after Coupon or Discount | $16.99 |
|---|---|
| Price | $17.99 |
| MRP | $18.99 |
| Savings | $2.00 |
| Discount | 10.53% |
| Product Name | Flyshop 10 x 20 mm, 3 /8 inch x 13 /16 inch OD Black Durable Plastic Plugs Tubing End Caps Oval Chair Glide Inserts 8 Pack |
|---|---|
| Store Product Code | B07CVD9B4R |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | Flyshop |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Pipe Fittings |
| Product Manufacturer | Flyshop |
| Model Number | B-O-SLGS-10*20mm/8pcs |
| Model Number | B-O-SLGS-10*20mm/8pcs |
| Color | Black |
| Size | 10*20mm |
| Dimensions | 0.79"L x 0.39"W x 0.39"Th |






Flyshop 10 x 20 mm 3 8 has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 33 individual ratings. You can rate this product at product review page.