
You can check the price history of Flyshop 25 x 50 mm, 1 inch x 2 inch OD Black Durable Plastic Plugs Tubing End Caps Oval Chair Glide Inserts 8 Pack here. This product's current Price in USA is $22.99. The average and highest prices are $22.99 and $22.99 respectively.
| Lowest Ever Price | $22.99 |
|---|---|
| 6th Mar 2026 | |
| Average Price | $22.99 |
| Based on 76 days price tracking | |
| Highest Price | $22.99 |
| 6th Mar 2026 | |
| Price | $22.99 |
|---|
| Product Name | Flyshop 25 x 50 mm, 1 inch x 2 inch OD Black Durable Plastic Plugs Tubing End Caps Oval Chair Glide Inserts 8 Pack |
|---|---|
| Store Product Code | B07CVF1L2Y |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | Flyshop |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Biscuits & Plugs |
| Product Manufacturer | Flyshop |
| Model Number | B-O-SLGS-25*50mm/8pcs |
| Model Number | B-O-SLGS-25*50mm/8pcs |
| Color | Black |
| Size | 25*50mm |






Flyshop 25 x 50 mm 1 inch has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 33 individual ratings. You can rate this product at product review page.