
You can check the price history of Flyshop 15 x 30 mm (5 /8 inch x 1-3 /16 inch) OD Black Chair Plastic Plugs Oval Tubing End Caps Tube Inserts Furniture Glides 8 Pcs here. This product's current Price in USA is $14.99. The average and highest prices are $13.66 and $14.99 respectively.
| Lowest Ever Price | $12.99 |
|---|---|
| 27th Feb 2026 | |
| Average Price | $13.66 |
| Based on 83 days price tracking | |
| Highest Price | $14.99 |
| 5th Mar 2026 | |
| Price | $14.99 |
|---|---|
| MRP | $18.99 |
| Savings | $4.00 |
| Discount | 21.06% |
| Product Name | Flyshop 15 x 30 mm (5 /8 inch x 1-3 /16 inch) OD Black Chair Plastic Plugs Oval Tubing End Caps Tube Inserts Furniture Glides 8 Pcs |
|---|---|
| Store Product Code | B07CVC4G1Y |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | Flyshop |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Biscuits & Plugs |
| Product Manufacturer | Flyshop |
| Model Number | B-O-SLGS-15*30mm/8pcs |
| Model Number | B-O-SLGS-15*30mm/8pcs |
| Color | Black |
| Size | 15*30mm |
| Dimensions | 1.18"L x 0.59"W x 0.59"Th |






Flyshop 15 x 30 mm 5 8 has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 33 individual ratings. You can rate this product at product review page.