
You can check the price history of Flyshop 40 x 80 mm, 1-9 /16 inch x 3-1 /8 inch OD Black Durable Plastic Plugs Tubing End Caps Oval Chair Glide Inserts 8 Pack here. This product's current Price in USA is $21.99 and the lowest final price is $21.59. The average and highest prices are $23.42 and $23.99 respectively.
| Lowest Ever Offer Price | $21.59 |
|---|---|
| 5th Apr 2026 | |
| Lowest Ever Price | $21.99 |
| 8th May 2026 | |
| Average Price | $23.42 |
| Based on 76 days price tracking | |
| Highest Price | $23.99 |
| 6th Mar 2026 | |
| Price | $21.99 |
|---|---|
| MRP | $23.99 |
| Savings | $2.00 |
| Discount | 8.336% |
| Product Name | Flyshop 40 x 80 mm, 1-9 /16 inch x 3-1 /8 inch OD Black Durable Plastic Plugs Tubing End Caps Oval Chair Glide Inserts 8 Pack |
|---|---|
| Store Product Code | B07CVDF7PC |
| Store Name | amazon.com |
| Brand | Flyshop |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Pipe Fittings |
| Product Manufacturer | Flyshop |
| Model Number | B-O-SLGS-40*80mm/8pcs |
| Model Number | B-O-SLGS-40*80mm/8pcs |
| Color | Black |
| Size | 40*80mm |
| Dimensions | 3.15"L x 1.57"W x 0.2"Th |






Flyshop 40 x 80 mm 1-9 16 has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 33 individual ratings. You can rate this product at product review page.