
You can check the price history of CamelBak Horizon Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid - Dune, 30 oz here. This product's current Price in India is ₹5,401. The average and highest prices are ₹6,040 and ₹9,354 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹5,283 |
|---|---|
| 28th Aug 2024 | |
| Average Price | ₹6,040 |
| Based on 869 days price tracking | |
| Highest Price | ₹9,354 |
| 24th Dec 2023 | |
| Price | ₹5,401 |
|---|---|
| MRP | ₹8,641 |
| Savings | ₹3,241 |
| Discount | 37.5% |
| Product Name | CamelBak Horizon Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid - Dune, 30 oz |
|---|---|
| Store Product Code | B092DDCT2W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CamelBak |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Tumblers |
| Product Manufacturer | CamelBak Products |
| Model Number | 2390201085 |
| Model Name | Tumbler, SST Vacuum Insulated, 30 oz |
| Size | 30 oz |
| Country of Origin | USA |
CamelBak Horizon Tumbler - Insulated Stainless Steel has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1668 individual ratings. You can rate this product at product review page.