
You can check the price history of CamelBak Horizon 16 oz Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid- Magenta here.
| Product Name | CamelBak Horizon 16 oz Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid- Magenta |
|---|---|
| Store Product Code | B09KTP147C |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CamelBak |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Tumblers |
| Product Manufacturer | CamelBak Products |
| Model Number | 2388501050 |
| Model Name | Tumbler 16 oz |
| Size | 16 oz |
CamelBak Horizon 16 oz Tumbler - Insulated has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 9 individual ratings. You can rate this product at product review page.