
You can check the price history of CamelBak Horizon Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid - Navy, 12 oz here. This product's current Price in India is ₹5,202. The average and highest prices are ₹5,437 and ₹6,738 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹4,699 |
|---|---|
| 26th Sep 2024 | |
| Average Price | ₹5,437 |
| Based on 876 days price tracking | |
| Highest Price | ₹6,738 |
| 8th Nov 2023 | |
| Price | ₹5,202 |
|---|---|
| MRP | ₹8,323 |
| Savings | ₹3,121 |
| Discount | 37.5% |
| Product Name | CamelBak Horizon Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid - Navy, 12 oz |
|---|---|
| Store Product Code | B092D9XW28 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CamelBak |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Tumblers |
| Product Manufacturer | CamelBak Products |
| Model Number | 2387402035 |
| Model Name | Tumbler, SST Vacuum Insulated, 12 oz |
| Size | 11.8 Ounces |
| Dimensions | 21.8W x 8.6H Centimeters |
| Country of Origin | USA |
CamelBak Horizon Tumbler - Insulated Stainless Steel has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1668 individual ratings. You can rate this product at product review page.