
You can check the price history of CamelBak Horizon 12 oz Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid Coastal here. This product's current Price in India is ₹10,091. The average and highest prices are ₹7,173 and ₹10,091 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹5,865 |
|---|---|
| 12th Feb 2024 | |
| Average Price | ₹7,173 |
| Based on 876 days price tracking | |
| Highest Price | ₹10,091 |
| 21st Oct 2024 | |
| Price | ₹10,091 |
|---|---|
| MRP | ₹15,091 |
| Savings | ₹5,000 |
| Discount | 33.13% |
| Product Name | CamelBak Horizon 12 oz Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid Coastal |
|---|---|
| Store Product Code | B09KTMR33R |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CamelBak |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | CamelBak Products |
| Model Number | 2387302035 |
| Model Name | Tumbler 12 oz |
| Size | 12 oz |
| Country of Origin | China |
CamelBak Horizon 12 oz Tumbler - Insulated has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1668 individual ratings. You can rate this product at product review page.