
You can check the price history of CamelBak Horizon 20 oz Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid- Coastal here. This product's current Price in India is ₹8,454. The average and highest prices are ₹6,791 and ₹9,531 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹5,799 |
|---|---|
| 1st Nov 2023 | |
| Average Price | ₹6,791 |
| Based on 903 days price tracking | |
| Highest Price | ₹9,531 |
| 5th Feb 2024 | |
| Price | ₹8,454 |
|---|---|
| MRP | ₹13,527 |
| Savings | ₹5,073 |
| Discount | 37.5% |
| Product Name | CamelBak Horizon 20 oz Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid- Coastal |
|---|---|
| Store Product Code | B09KT2RSWS |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CamelBak |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Tumblers |
| Product Manufacturer | CamelBak Products |
| Model Number | 2389302060 |
| Model Name | Tumbler 20 oz |
| Size | 20 oz |
CamelBak Horizon 20 oz Tumbler - Insulated has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1668 individual ratings. You can rate this product at product review page.