
You can check the price history of CamelBak Horizon 12 oz Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid- Magenta here. This product's current Price in India is ₹8,743. The average and highest prices are ₹7,995 and ₹8,955 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹6,768 |
|---|---|
| 8th Nov 2023 | |
| Average Price | ₹7,995 |
| Based on 876 days price tracking | |
| Highest Price | ₹8,955 |
| 26th Nov 2023 | |
| Price | ₹8,743 |
|---|---|
| MRP | ₹11,734 |
| Savings | ₹2,991 |
| Discount | 25.49% |
| Product Name | CamelBak Horizon 12 oz Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid- Magenta |
|---|---|
| Store Product Code | B09KTCDWCL |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CamelBak |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Tumblers |
| Product Manufacturer | CamelBak Products |
| Model Number | 2387501035 |
| Model Name | Tumbler 12 oz |
| Size | 12 oz |
CamelBak Horizon 12 oz Tumbler - Insulated has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1668 individual ratings. You can rate this product at product review page.