
You can check the price history of CamelBak Horizon 30 oz Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid- Coastal here. This product's current Price in India is ₹6,287 and the lowest final price is ₹6,224. The average and highest prices are ₹8,872 and ₹12,083 respectively. The current offer price of the product is ₹6,224, which is ₹2,648 less than the average price.
| Lowest Ever Offer Price | ₹6,224 |
|---|---|
| 10th Nov 2023 | |
| Lowest Ever Price | ₹6,287 |
| 26th Sep 2024 | |
| Average Price | ₹8,872 |
| Based on 874 days price tracking | |
| Highest Price | ₹12,083 |
| 20th Jan 2024 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹6,224 |
|---|---|
| Price | ₹6,287 |
| MRP | ₹9,287 |
| Savings | ₹3,063 |
| Discount | 32.98% |
| Product Name | CamelBak Horizon 30 oz Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid- Coastal |
|---|---|
| Store Product Code | B09KTK2ZG6 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CamelBak |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | CamelBak Products |
| Model Number | 2390302085 |
| Model Name | Tumbler 30 oz |
| Size | 30 oz |
| Country of Origin | China |
CamelBak Horizon 30 oz Tumbler - Insulated has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1668 individual ratings. You can rate this product at product review page.