
You can check the price history of CamelBak Horizon 30oz Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid - Black here. This product's current Price in India is ₹7,090. The average and highest prices are ₹6,995 and ₹12,303 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹4,021 |
|---|---|
| 12th Aug 2025 | |
| Average Price | ₹6,995 |
| Based on 852 days price tracking | |
| Highest Price | ₹12,303 |
| 3rd Mar 2024 | |
| Price | ₹7,090 |
|---|---|
| MRP | ₹11,343 |
| Savings | ₹4,254 |
| Discount | 37.50% |
| Product Name | CamelBak Horizon 30oz Tumbler - Insulated Stainless Steel - Tri-Mode Lid - Black |
|---|---|
| Store Product Code | B087TJ2W31 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | CamelBak |
| Rating | 9.2 / 10 |
| Category | Tumblers |
| Product Manufacturer | CamelBak Products |
| Model Number | 2390001085 |
| Model Name | Horizon Tumbler 30oz |
| Size | 28.7 Ounces |
| Dimensions | 24.4W x 9.6H Centimeters |
| Country of Origin | USA |
CamelBak Horizon 30oz Tumbler - Insulated Stainless has 9.2 rating out of 10. This average rating is consist of 1668 individual ratings. You can rate this product at product review page.