
You can check the price history of Original 25W Adapter Compatible with Samsung S20 (New Model*Black) here. This product's current Price in India is ₹999. The average and highest prices are ₹1,103 and ₹1,299 respectively. The current offer price of the product is ₹979, which is ₹124 less than the average price.
| Lowest Ever Price | ₹799 |
|---|---|
| 19th Sep 2024 | |
| Average Price | ₹1,103 |
| Based on 573 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,299 |
| 29th Oct 2024 | |

Original 80W Flash Charge Compatible with Vivo X Note 5G - (Adapter & Cable)
Get Deal

Original 25W USB C Fast Charger Compatible with Samsung Galaxy A52 (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Flip 4 45Watts (White)
Get Deal

Original Charger Compatible With Samsung A73 5G (India) 45Watts (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Fold 4 45Watts (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Fold 3 45Watts (White)
Get Deal

Original 25W USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Fold 3 5G (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung S23 FE 45Watts (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Flip 5 45Watts (White)
Get Deal

Original Charger Compatible With Samsung A73 5G (Global) 45Watts (White)
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 2A Plus Adapter Original
Get Deal

Original 65W Charger Compatible with Nothing Phone 1 | 2A | 2A Plus | 2
Get Deal

Original 25W Charger Compatible with Samsung A12E|White (Cable Included)
Get Deal

Original 25W Charger Compatible with Samsung A70 | White (Adapter&Cable)
Get Deal
| Price after Coupon or Discount | ₹979 |
|---|---|
| Price | ₹999 |
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹2,020 |
| Discount | 67.35% |
| Product Name | Original 25W Adapter Compatible with Samsung S20 (New Model*Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DG2RW9HS |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | XIAWAO |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | XIAWAO |
| Model Number | 25W Adapter Samsung S |
| Dimensions | 9 x 5 x 3 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 25W Adapter Compatible with Samsung S20 has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 6504 individual ratings. You can rate this product at product review page.