
You can check the price history of Original 30W Dash Charging Charger with USB Type C Cable Compatible for OnePlus Nord, OnePlus Nord CE Series - (Charger Set) here. This product's current Price in India is ₹1,299. The average and highest prices are ₹1,299 and ₹1,299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,299 |
|---|---|
| 29th Sep 2024 | |
| Average Price | ₹1,299 |
| Based on 551 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,299 |
| 29th Sep 2024 | |
| Price | ₹1,299 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,700 |
| Discount | 56.68% |
| Product Name | Original 30W Dash Charging Charger with USB Type C Cable Compatible for OnePlus Nord, OnePlus Nord CE Series - (Charger Set) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DHPD4J9W |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | XIAWAO |
| Rating | 10 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | XAIWAO |
| Model Number | 30W/ONEPLUS/NORD/CHARGER |
| Dimensions | 7 x 5 x 3 cm; 142 g |
| Country of Origin | China |







Original 30W Dash Charging Charger with USB has 10 rating out of 10. This average rating is consist of 4112 individual ratings. You can rate this product at product review page.