
You can check the price history of Original 25W Charger Compatible with Samsung S23 Ultra 5G (White) here. This product's current Price in India is ₹1,299 and the lowest final price is ₹1,113. The average and highest prices are ₹1,240 and ₹1,299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,139 |
|---|---|
| 26th Apr 2025 | |
| Average Price | ₹1,240 |
| Based on 481 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,299 |
| 7th Dec 2024 | |

Original 80W Flash Charge Compatible with Vivo X Note 5G - (Adapter & Cable)
Get Deal

Original 25W USB C Fast Charger Compatible with Samsung Galaxy A52 (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Flip 4 45Watts (White)
Get Deal

Original Charger Compatible With Samsung A73 5G (India) 45Watts (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Fold 4 45Watts (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Fold 3 45Watts (White)
Get Deal

Original 25W USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Fold 3 5G (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung S23 FE 45Watts (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Flip 5 45Watts (White)
Get Deal

Original Charger Compatible With Samsung A73 5G (Global) 45Watts (White)
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 2A Plus Adapter Original
Get Deal

Original 65W Charger Compatible with Nothing Phone 1 | 2A | 2A Plus | 2
Get Deal

Original 25W Charger Compatible with Samsung A12E|White (Cable Included)
Get Deal

Original 25W Charger Compatible with Samsung A70 | White (Adapter&Cable)
Get Deal
| Price | ₹1,299 |
|---|---|
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,700 |
| Discount | 56.68% |
| Product Name | Original 25W Charger Compatible with Samsung S23 Ultra 5G (White) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DNZJCNBK |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | XIAWAO |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | XIAWAO XSY |
| Model Number | samsung s23 ultra 5g 25w charger |
| Model Name | samsung s23 ultra 5g 25w charger |
| Dimensions | 9 x 6 x 3 cm; 101 g |
| Country of Origin | China |







Original 25W Charger Compatible with Samsung S23 has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 6121 individual ratings. You can rate this product at product review page.