
You can check the price history of Original 25W Charger Compatible with Samsung M52 5G | White here. This product's current Price in India is ₹1,199 and the lowest final price is ₹1,163. The average and highest prices are ₹1,199 and ₹1,199 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹1,199 |
|---|---|
| 5th Feb 2025 | |
| Average Price | ₹1,199 |
| Based on 421 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,199 |
| 5th Feb 2025 | |

Original 80W Flash Charge Compatible with Vivo X Note 5G - (Adapter & Cable)
Get Deal

Original 25W USB C Fast Charger Compatible with Samsung Galaxy A52 (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Flip 4 45Watts (White)
Get Deal

Original Charger Compatible With Samsung A73 5G (India) 45Watts (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Fold 4 45Watts (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Fold 3 45Watts (White)
Get Deal

Original 25W USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Fold 3 5G (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung S23 FE 45Watts (White)
Get Deal

Original USB Type C Charger Compatible with Samsung Z Flip 5 45Watts (White)
Get Deal

Original Charger Compatible With Samsung A73 5G (Global) 45Watts (White)
Get Deal

Original 65W Adapter Compatible with Nothing Phone 2A Plus Adapter Original
Get Deal

Original 65W Charger Compatible with Nothing Phone 1 | 2A | 2A Plus | 2
Get Deal

Original 25W Charger Compatible with Samsung A12E|White (Cable Included)
Get Deal

Original 25W Charger Compatible with Samsung A70 | White (Adapter&Cable)
Get Deal
| Price | ₹1,199 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹800 |
| Discount | 40.02% |
| Product Name | Original 25W Charger Compatible with Samsung M52 5G | White |
|---|---|
| Store Product Code | B0DV58H4SX |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | XIAWAO |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Wall Chargers |
| Product Manufacturer | XIAWAO |
| Model Number | samsung m52 5g 25w charger |
| Model Name | samsung m52 5g 25w charger |
| Dimensions | 4 x 3 x 7 cm; 90 g |
| Country of Origin | China |







Original 25W Charger Compatible with Samsung M52 has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 4857 individual ratings. You can rate this product at product review page.