
You can check the price history of Original Charger Compatible with Samsung S23 Ultra 5G 45Watts (White) here. This product's current Price in India is ₹1,299 and the lowest final price is ₹1,273. The average and highest prices are ₹1,418 and ₹1,599 respectively. The current offer price of the product is ₹1,273, which is ₹145 less than the average price.
| Lowest Ever Offer Price | ₹1,273 |
|---|---|
| 7th Dec 2024 | |
| Lowest Ever Price | ₹1,299 |
| 11th Aug 2025 | |
| Average Price | ₹1,418 |
| Based on 481 days price tracking | |
| Highest Price | ₹1,599 |
| 7th Dec 2024 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹1,273 |
|---|---|
| Price | ₹1,299 |
| MRP | ₹2,999 |
| Savings | ₹1,726 |
| Discount | 57.55% |
| Product Name | Original Charger Compatible with Samsung S23 Ultra 5G 45Watts (White) |
|---|---|
| Store Product Code | B0DNZKJH6S |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | XIAWAO |
| Rating | 2 / 10 |
| Category | Amazon Shopping App |
| Product Manufacturer | Xiawao |
| Model Number | samsung s23 ultra 5g 45w charger |
| Model Name | samsung s23 ultra 5g 45w charger |
| Dimensions | 8.93 x 5.31 x 3.1 cm; 112.6 g |
| Country of Origin | India |







Original Charger Compatible with Samsung S23 Ultra has 2 rating out of 10. This average rating is consist of 2 individual ratings. You can rate this product at product review page.