
You can check the price history of LEOPAX Natural Bamboo Multipurpose 3 Layer Clothing Garment Rack Free Standing Clothes Coat Hanger, Portable Wardrobe Closet Organizer (Size - 140x30x150cm) here. This product's current Price in India is ₹4,718. The average and highest prices are ₹2,955 and ₹5,299 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹499 |
|---|---|
| 12th Feb 2022 | |
| Average Price | ₹2,955 |
| Based on 1510 days price tracking | |
| Highest Price | ₹5,299 |
| 28th Nov 2024 | |
| Price | ₹4,718 |
|---|---|
| MRP | ₹9,499 |
| Savings | ₹4,781 |
| Discount | 50.33% |
| Product Name | LEOPAX Natural Bamboo Multipurpose 3 Layer Clothing Garment Rack Free Standing Clothes Coat Hanger, Portable Wardrobe Closet Organizer (Size - 140x30x150cm) |
|---|---|
| Store Product Code | B09RMXKG7R |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | LEOPAX |
| Rating | 7.8 / 10 |
| Category | Clothes Rails |
| Product Manufacturer | LEOPAX ENTERPRISES PVT LTD, DELHI, INDIA, 9958013454, E-mail :- support@leopax.in, LEOPAX, LEOPAX ENTERPRISES PVT LTD, DELHI, INDIA, 9958013454 |
| Model Number | 3 Layer Open Cloth Rack 140cm |
| Model Number | 3 Layer Open Cloth Rack 140cm |
| Color | 3 Layer Open Cloth Rack - 140cm |
| Size | 140x30x150cm |
| Dimensions | 140D x 30W x 150H Centimeters |
| Country of Origin | China |
LEOPAX Natural Bamboo Multipurpose 3 Layer Clothing has 7.8 rating out of 10. This average rating is consist of 1944 individual ratings. You can rate this product at product review page.