
You can check the price history of chubbycable Chubby 2.0 USB C 120W Fast Charging Cable Silicone Soft Durable USB C Cable Extra Thick Charger Cord Compatible with iPhone 17-15 Series iPad, Light Blue, USB-A to Type-C, 19.6FT here. This product's current Price in India is ₹9,823 and the lowest final price is ₹9,353. The average and highest prices are ₹10,559 and ₹11,632 respectively. The current offer price of the product is ₹9,627, which is ₹933 less than the average price.
| Lowest Ever Offer Price | ₹9,353 |
|---|---|
| 13th May 2026 | |
| Lowest Ever Price | ₹9,544 |
| 13th May 2026 | |
| Average Price | ₹10,559 |
| Based on 74 days price tracking | |
| Highest Price | ₹11,632 |
| 4th Apr 2026 | |
| Price after Coupon or Discount | ₹9,627 |
|---|---|
| Price | ₹9,823 |
| MRP | ₹12,823 |
| Savings | ₹3,196 |
| Discount | 24.92% |
| Product Name | chubbycable Chubby 2.0 USB C 120W Fast Charging Cable Silicone Soft Durable USB C Cable Extra Thick Charger Cord Compatible with iPhone 17-15 Series iPad, Light Blue, USB-A to Type-C, 19.6FT |
|---|---|
| Store Product Code | B0CRB68V1V |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | chubbycable |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | USB Cables |
| Product Manufacturer | chubbycable |
| Model Number | KS-LTBL-Type-C-6m |
| Model Number | KS-LTBL-Type-C-6m |
| Model Name | Chubby 2.0 |
| Country of Origin | China |







chubbycable Chubby 2.0 USB C 120W Fast has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 737 individual ratings. You can rate this product at product review page.