
You can check the price history of CCA 1:64 Lamborghini Aventador Roadster Collection Series 3+ Years (Green) here. This product's current Price in India is ₹775. The average and highest prices are ₹943 and ₹995 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹775 |
|---|---|
| 9th Apr 2026 | |
| Average Price | ₹943 |
| Based on 187 days price tracking | |
| Highest Price | ₹995 |
| 7th Nov 2025 | |
| Price | ₹775 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,224 |
| Discount | 61.23% |
| Product Name | CCA 1:64 Lamborghini Aventador Roadster Collection Series 3+ Years (Green) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FXXG697D |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SMALL CLAP |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Cars & Race Cars |
| Product Manufacturer | CCA, CCA |
| Model Number | 82008A Green |
| Model Number | 82008A Green |
| Model Name | Lamborghini Aventador Roadster Green |
| Dimensions | 8.1 x 3.5 x 3.2 cm; 100 g |
| Country of Origin | India |

CCA 164 Lamborghini Aventador Roadster Collection Series has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 22 individual ratings. You can rate this product at product review page.