
You can check the price history of CCA 1:64 Lexus ES300h Collection Series 3+ Years (Blue) here. This product's current Price in India is ₹899. The average and highest prices are ₹985 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹899 |
|---|---|
| 11th Apr 2026 | |
| Average Price | ₹985 |
| Based on 187 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 19th Nov 2025 | |
| Price | ₹899 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,100 |
| Discount | 55.02% |
| Product Name | CCA 1:64 Lexus ES300h Collection Series 3+ Years (Blue) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FXXK8SWB |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SMALL CLAP |
| Rating | 8.2 / 10 |
| Category | Cars & Race Cars |
| Product Manufacturer | CCA, CCA |
| Model Number | 82021A Blue |
| Model Number | 82021A Blue |
| Model Name | Lexus ES300h Blue |
| Size | Small |
| Dimensions | 8.1 x 3.5 x 3.2 cm; 100 g |
| Country of Origin | India |

CCA 164 Lexus ES300h Collection Series 3 has 8.2 rating out of 10. This average rating is consist of 22 individual ratings. You can rate this product at product review page.