
You can check the price history of CCA 1:54 Volksagen Classical Bettle 1967 Collection Series 3+ Years (Black) here. This product's current Price in India is ₹799. The average and highest prices are ₹970 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹799 |
|---|---|
| 13th Apr 2026 | |
| Average Price | ₹970 |
| Based on 187 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 19th Nov 2025 | |
| Price | ₹799 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,200 |
| Discount | 60.03% |
| Product Name | CCA 1:54 Volksagen Classical Bettle 1967 Collection Series 3+ Years (Black) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FXXGFM24 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SMALL CLAP |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Cars & Race Cars |
| Product Manufacturer | CCA, CCA |
| Model Number | 82025A Black |
| Model Number | 82025A Black |
| Model Name | Volksagen Classical Bettle 1967 Black |
| Size | 3.5 x 8.1 x 3.2 cm |
| Dimensions | 8.1 x 3.5 x 3.2 cm; 100 g |
| Country of Origin | India |

CCA 154 Volksagen Classical Bettle 1967 Collection has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 20 individual ratings. You can rate this product at product review page.