
You can check the price history of CCA 1:72 BMW i7 Collection Series 3+ Years (Blue) here. This product's current Price in India is ₹899. The average and highest prices are ₹976 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹899 |
|---|---|
| 10th Apr 2026 | |
| Average Price | ₹976 |
| Based on 193 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 19th Nov 2025 | |
| Price | ₹899 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,100 |
| Discount | 55.02% |
| Product Name | CCA 1:72 BMW i7 Collection Series 3+ Years (Blue) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FXXZZS41 |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SMALL CLAP |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Cars & Race Cars |
| Product Manufacturer | CCA, CCA |
| Model Number | 82018A Blue |
| Model Number | 82018A Blue |
| Model Name | BMW i7 Blue |
| Size | 8.1 cm (L) x 3.5 cm (W) x 3.2 cm (H) |
| Dimensions | 8.1 x 3.5 x 3.2 cm; 100 g |
| Country of Origin | India |

CCA 172 BMW i7 Collection Series 3 has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 24 individual ratings. You can rate this product at product review page.