
You can check the price history of CCA 1:54 Volkswagen Classic Beetle 1967 Collection Series 3+ Years (Pink) here. This product's current Price in India is ₹799. The average and highest prices are ₹903 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹799 |
|---|---|
| 11th Apr 2026 | |
| Average Price | ₹903 |
| Based on 198 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 27th Oct 2025 | |
| Price | ₹799 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,200 |
| Discount | 60.03% |
| Product Name | CCA 1:54 Volkswagen Classic Beetle 1967 Collection Series 3+ Years (Pink) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FXXB8TQG |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SMALL CLAP |
| Rating | 8.4 / 10 |
| Category | Cars & Race Cars |
| Product Manufacturer | CCA, CCA |
| Model Number | 82025A Pink |
| Model Number | 82025A Pink |
| Model Name | Volkswagen Classic Beetle 1967 Pink |
| Size | 8.1 cm (L) x 3.5 cm (W) x 3.2 cm (H) |
| Dimensions | 8.1 x 3.5 x 3.2 cm; 100 g |
| Country of Origin | India |

CCA 154 Volkswagen Classic Beetle 1967 Collection has 8.4 rating out of 10. This average rating is consist of 26 individual ratings. You can rate this product at product review page.