
You can check the price history of CCA 1:64 Lamborghini Aventador SVJ Collection Series 3+ Years (Yellow) here. This product's current Price in India is ₹899. The average and highest prices are ₹983 and ₹999 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹899 |
|---|---|
| 19th Apr 2026 | |
| Average Price | ₹983 |
| Based on 187 days price tracking | |
| Highest Price | ₹999 |
| 19th Nov 2025 | |
| Price | ₹899 |
|---|---|
| MRP | ₹1,999 |
| Savings | ₹1,100 |
| Discount | 55.02% |
| Product Name | CCA 1:64 Lamborghini Aventador SVJ Collection Series 3+ Years (Yellow) |
|---|---|
| Store Product Code | B0FXXGK24D |
| Store Name | amazon.in |
| Brand | SMALL CLAP |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Cars & Race Cars |
| Product Manufacturer | CCA, CCA |
| Model Number | 82007A Yellow |
| Model Number | 82007A Yellow |
| Model Name | Lamborghini Aventador SVJ Yellow |
| Size | Small |
| Dimensions | 8.1 x 3.5 x 3.2 cm; 100 g |
| Country of Origin | India |

CCA 164 Lamborghini Aventador SVJ Collection Series has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 20 individual ratings. You can rate this product at product review page.