
You can check the price history of Cornitos Nachos Crisps, Sizzlin Jalapeno, Corn Chip 60g here. This product's current Price in India is ₹35. The average and highest prices are ₹33 and ₹35 respectively. The current offer price of the product is ₹110.
| Lowest Ever Price | ₹1 |
|---|---|
| 17th Mar 2023 | |
| Average Price | ₹33 |
| Based on 3910 days price tracking | |
| Highest Price | ₹35 |
| 16th Sep 2015 | |
| Price | ₹35 |
|---|---|
| MRP | ₹240 |
| Savings | ₹205 |
| Discount | 85.41% |
| Product Name | Cornitos Nachos Crisps, Sizzlin Jalapeno, Corn Chip 60g |
|---|---|
| Store Product Code | B00BS5EUKW |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.6 / 10 |
| Category | Nachos & Tortillas |
| Product Manufacturer | Cornitos |
| Model Number | 8908001017237 |
| Size | 60 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 16.2 x 44.6 x 76.2 cm; 55 g |







Cornitos Nachos Crisps Sizzlin Jalapeno Corn Chip has 8.6 rating out of 10. This average rating is consist of 860 individual ratings. You can rate this product at product review page.