
You can check the price history of Cornitos peri peri nachos chips 150g here. This product's current Price in India is ₹79. The average and highest prices are ₹84 and ₹125 respectively.
| Lowest Ever Price | ₹63 |
|---|---|
| 1st Oct 2025 | |
| Average Price | ₹84 |
| Based on 3752 days price tracking | |
| Highest Price | ₹125 |
| 8th Apr 2018 | |
| Price | ₹79 |
|---|---|
| MRP | ₹85 |
| Savings | ₹6 |
| Discount | 7.058% |
| Product Name | Cornitos peri peri nachos chips 150g |
|---|---|
| Store Product Code | B01AW6WFXG |
| Store Name | amazon.in |
| Rating | 8.8 / 10 |
| Category | Nachos & Tortillas |
| Product Manufacturer | Greendot Health Foods Pvt. Ltd. |
| Model Number | 8908001018074_Fba |
| Size | 150 g (Pack of 1) |
| Dimensions | 205 x 70 x 305 cm; 150 g |
| Country of Origin | India |







Cornitos peri peri nachos chips 150g has 8.8 rating out of 10. This average rating is consist of 254 individual ratings. You can rate this product at product review page.